Home › Bonussen

Zumo.bet bonussen voor Nederlandse spelers

Welkomstpakket van 150% tot €1.500 + 150 free spins, verdeeld over drie stortingen. Minimale storting €20.

Registreren
1e storting100% tot €500
2e storting50% bonus tot €1.000Meer speelruimte voor grotere winsten
3e storting150 free spinsOp geselecteerde slots
Draai, speel en win terugTot 20% cashbackOp je speelsessies

Zumo.bet bonus voor Nederlandse spelers

Zumo bet geeft nieuwe spelers een welkomstbonus van 150% tot €1.500 plus 150 free spins. Het pakket is verdeeld over drie stortingen en geldt voor het casino. Hieronder lees je hoe de bonussen werken, welke acties er zijn en waar je op let. Speel je bonus uit op slots of in het live casino.

Zumo.bet welkomstbonus

StortingBonusMinimale storting
1e storting100% tot €500€20
2e storting50% tot €1.000€20
3e storting150 free spins€20

De inzetvereisten, geldigheid en maximale inzet staan in de bonusvoorwaarden en zijn hier niet bevestigd. Lees ze voordat je activeert.

Zo gebruik je de bonus

Je claimt de bonus bij je storting. Een aparte bonuscode is niet nodig.

  1. Registreer. Maak een account aan met de knop hieronder.
  2. Stort minimaal €20. Betaal bijvoorbeeld met iDEAL; zie alle betaalmethoden.
  3. Kies de bonus. Selecteer het welkomstpakket in de kassa.
  4. Speel en volg je voortgang. Bekijk je bonussaldo en inzetvereisten in je account.

Registreren

Promocodes

Er is voor het welkomstpakket geen promocode bevestigd. Je ontvangt de bonus door het pakket bij je storting te kiezen. Staat er later een bonuscode op deze site? Dan vul je die in de kassa in voordat je betaalt.

Casinobonussen

Welkomstpakket

150% tot €1.500 plus 150 free spins. Voor nieuwe spelers. Activeer bij je storting.

Cashback

Tot 20% cashback op je speelsessies. Voorwaarden en uitbetalingsmoment staan in de actie.

Toernooien en missies

Speel mee in toernooien en voltooi missies voor extra beloningen. Zie het menu in de lobby.

Sportbonussen

Een aparte sportbonus is voor Nederland niet bevestigd. Zumo.bet heeft wel een sportgedeelte. Check de sectie “Promo” in je account voor actuele acties.

Voorwaarden voor bonussen

Loyaliteitsprogramma

Zumo.bet toont missies, toernooien en een winkel in de lobby. Daarmee verzamel je beloningen door te spelen. Details over niveaus en voordelen zijn niet bevestigd; bekijk ze in het Overzicht in je account.

Hulp bij bonussen

Vragen over een bonus? Neem contact op met de klantenservice via de kanalen in je account.

FAQ

Is de bonus verdeeld over meerdere stortingen?

Ja: drie stortingen, namelijk 100% tot €500, 50% tot €1.000 en 150 free spins.

Kan ik de bonus combineren met iDEAL?

Dat kan in de kassa. Bij sommige methoden gelden uitzonderingen; zie de voorwaarden.

Kan ik winst uit free spins opnemen?

Pas na het voldoen aan de inzetvereisten uit de voorwaarden.

Een bonus is geen gratis geld. Zie verantwoord spelen. 18+.